اخبار مهم دنیا

اخبار مهم دنیا در این وبلاگ منتشر می شود

اخبار مهم دنیا

اخبار مهم دنیا در این وبلاگ منتشر می شود

اخبار مهم دنیا در این وبلاگ منتشر می شود

  • ۰
  • ۰


در وجود تک تک ما انسانها نیروها ، استعدادها و توانایی های شگفت انگیزی وجود دارد که اکثر ان ها پنهانی بوده و بسیاری از ما از وجود ان بی خبریم . این مهارت ها و قابلیت های خارق العاده زمانی خود را اشکار می کنند که ما تحت فشار قرار بگیریم . به عبارتی تنها در تنش و فشارهای سخت و دشوار است که زغال وجود ما الماس بیرون می دهد و از دل مشکلات و دشواری ها ریا، خلاقیت و ابتکار و نواوری رخ می نماید .
بسیاری از پزشکانی که در میدان های جنگ حضور داشتند و در دشوار ترین شرایط جراحی های سخت انجام دادند در حاضر جزو مجرب ترین و کار امد ترین پزشکان دنیا هستند در وجود تک تک ما انسانها نیروها ، استعدادها و توانایی های شگفت انگیزی وجود دارد که اکثر ان ها پنهانی بوده و بسیاری از ما از وجود ان بی خبریم . این مهارت ها و قابلیت های خارق العاده زمانی خود را اشکار می کنند که ما تحت فشار قرار بگیریم . به عبارتی تنها در تنش و فشارهای سخت و دشوار است که زغال وجود ما الماس بیرون می دهد و از دل مشکلات و دشواری ها ریا، خلاقیت و ابتکار و نواوری رخ می نماید .

بسیاری از پزشکانی که در میدان های جنگ حضور داشتند و در دشوار ترین شرایط جراحی های سخت انجام دادند در حاضر جزو مجرب ترین و کار امد ترین پزشکان دنیا هستند . اکثر کسانی که با دستگاههای پیچیده و دشوار سروکار داشته اند بعد از باز نشستگی جزو مجرب ترین و کارامدترین پزشکان دنیا محسوب می شوند و به راحتی در هر جایی که اراده کنند می توانند مشغول به کار شوند . شاید بحران ها . دشواری ها و شرایط محدود کننده . زندگی را سخت جلوه دهد . اما در عوض باعث می شود فرد توانایی های مقابله ای و تحمل و استقامت بسیار بیشتری پیدا کند و بتواند در شرایط دشواز از بیشترین میزان استعدادها و توانایی های خود استفاده کند . یکی از بهترین شانس ها و محبت هایی که می تواند نصیب انسان شود . قرار گرفتن در شرایطی است که سخت و دشوار است اما انسان را از بین نمی برد . در تمام دوره های اموزشی و باشگاههای بدن سازی و کلاس های خلبانی و کلا مراکز اموزش کار با تجهیزات پیبچیده . تلا ش می شود که فرد را به صورت کنترل شده و گام به گام . در شرایط سخت و دشوار قرالر دهند تا بتوانند بدون اسب رساندن به فرد قابلیت ها ومهارتهای ذاتی او را بیشتر اشکار کنند . قرار گرفتن در شرایط پر استرس به صورت کنترل شده می تواند به تدریج استعدادها و قابلیت های ذاتی شاخص را بدون اسیب رساندن به ساختار بدنی و روانی و ذهنی فرد اشکار و تقویت کند . هرچه میزان تجربه های دشواری که فرد از سر می گذراند بیشتر باشد میزان تحمل جسمی و روانی و هیجانی برای ازمون های واقعی قابل تحمل تر می شود . همیشه از خود بپرسید . امروز زندگی برای شما چقدر راحت و بی چالش خواهد بود ؟


و سپس از خود سوال کنید که اگر به تدریج سختی و دشواری و پیچیدگی بیشتری به شرایط فعلی تان اضافه شود چه می کنید ؟


هرروز اندکی فشار وسخت گیری می تواند قدرت و فرگیری شما را بالا تر ببردر وتضمین کند .


فرد موفق هرگز از دشواری ها و سختی های زندگی ناراحت و روی گردان نیست . او خوب می داند که موفقیت واقعی درون همین سختی ها نهفته است چرا که هر چه شرایط رسیدن به چیزی دشوار تر باشد . رقیب برای کمتر و شرایط برای اشکار شدن استعدادهای درونی فرد مهیا تر است .

  • ۹۸/۰۵/۰۱
  • مهسا نقوی

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی